Вас вітає Гузіївська школа!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 193
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі OnLine:

Основи інформаційних технологій

Програма гуртка

Мета гуртка полягає у розвитку логічного та алгоритмічного мислення, проведення вивчення інформатики на творчому рівні, здобутті стійких навичок роботи з найпоширенішими прикладними програмами та підготовці учнів до участі у конкурсах, турнірах різного рівня. Робота гуртка покликана сформувати вміння самостійно й вмотивовано організувати свою пізнавальну діяльність. У сфері інформаційно-комунікативних діяльності передбачається пошук інформації, передача змісту інформації, пояснення вивчених матеріалів на самостійно підібраних конкретних прикладах, опанування основних навичок публічного виступу. У сфері рефлексивної діяльності передбачається формування навичок об'єктивного оцінювання учнями своїх навчальних досягнень.

Робота гуртка – це прекрасний засіб розвитку творчості. Заняття проводились в кабінеті інформатики, де кожен учень мав доступ до комп'ютеру та Інтернету. Учні із задоволенням працювали з клавіатурним тренажером «Solo»,  створювали графічні зображення за допомогою редактора «Tux Paint», анімаційні ролики в програмі «Scratch», електронні презентації за допомогою Power Point.

 

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
/a>
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників школи, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2021
uCoz