Вас вітає Гузіївська школа!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 184
Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі OnLine:

Робота з обдарованими дітьми

 

Організаційна робота

 Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

з обдарованими дітьми.   

 

 

 

 

 

Список учнів-призерів              

     першого-другого етапу олімпіад Гузіївської ЗОШ

І – ІІІ ступенів в 2016 – 2017 навчальному році

 

Предмет

Клас

Прізвище учня

Рік народження

Зайняте місце

Прізвище вчителя

 І         ІІ етап

 

Українська мова

8

Сеньків Ірина Петрівна

22.05.03

ІІ

 

Сеньків Н.Б.

 

9

Шкамат Вероніка Василівна

27.02.03

ІІ

 

---

 

10

Сеньків Софія Іванівна

08.08.01

І

 

Лутчин М.М.

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

І

 

---

 

 

 

 

Конкурс імені

Петра Яцика

3

Шопоняк Іванна Іванівна

07.07.08

 

 

Данилишин Н.С.

 

4

Филик Валерія Василівна

08.04.07

1

 

Корпан О.В.

 

5

Лучинчин Ангеліна Романівна

01.07.06

 

 

Лутчин М.М.

 

6

Піхманець Марта Тарасівна

27.02.05

 

 

Лутчин М.М.

 

7

Кудиба Марія Миколаївна

 

 

 

Лутчин М.М.

 

8

Сеньків Ірина Петрівна

22.05.03

1

 

Сеньків Н.Б.

 

9

Шкамать Вероніка Василівна

27.02.02

 

 

Сеньків Н.Б.

 

10

Корпан Андріана Валеріївна

22.11.00

 

ІІ

Лутчин М.М.

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

1

ІІІ

Лучин М.М.

 

Історія

8

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

ІІ

 

Ільків М.П.

 

9

Шкамать Вероніка Василівна

27.02.03

ІІІ

 

 

10

Сеньків Софія Іванівна

07.07.01

ІІ

ІІ

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

ІІІ

 

 

 

Англій

ська мова

8

Сеньків Ірина Петрівна

22.05.03

ІІ

ІІІ

Лутчин І.І.

 

9

Шкамат Вероніка Василівна

27.02.03

ІІ

 

 

10

Сеньків Софія Іванівна

07.07.01

І

ІІІ

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

І

ІІІ

 

 

 

Математика

6

Піхманець Марта Тарасівна

27.02.05

ІІ

 

Сеньків З.С.

 

7

Микитин Вікторія Іванівна

23.10.04

ІІ

 

Сеньків З.С.

 

8

Сеньків Ірина Петрівна

22.05.03

ІІІ

 

Гарасим О.М.

 

10

Стефанський Богдан Богданович

28.08.01

ІІІ

 

Фуцяк Г.М.

 

11

Мозіль Валентина Іванівна

01.12.99

ІІІ

 

Фуцяк Г.М.

 

Інформаційні технології

11

Філіппова Вікторія Володимирівна

14.09.99

ІІІ

 

Гарасим О.М.

 

10

Онопрійчук Олег Сергійович

12.10.00

ІІІ

 

 

Інформатика

10

Стефанський Богдан Богданович

28.08.01

ІІІ

 

Гарасим О.М.

 

 

 

Фізика

7

Кудиба Марія Миколаївна

 

ІІІ

    ІІІ

Сеньків З.С.

 

8

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

1

 

 

Сеньків З.С.

 

10

Корпан Андріана Валеріївна

22.11.00

І

 

Магденко Л.В.

 

11

Філіппова Вікторія Володимирівна

14.09.99

ІІІ

 

 

 

Біологія

8

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

1

 

Онопрійчук  І.М.

 

10

Сеньків Софія Іванівна

07.07.01

1

 

 

11

Мозіль Валентина Іванівна

01.12.99

ІІ

 

 

 

Хімія

7

Микитин Вікторія Іванівна

23.10.04

1

 

 

Бецин О.М.

 

8

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

1

 

 

10

Сеньків Софія Іванівна

07.07.01

1

 

 

11

Мозіль Валентина Іванівна

01.12.99

ІІ

 

 

 

Географія

8

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

1

ІІІ

 

 

Купрій С.Г

 

9

Шкамать Вероніка Василівна

27.02.02

ІІІ

 

 

10

Онопрійчук Олег Сергійович

12.10.00

ІІ

 

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

 

 

 

 

Конкурс імені

Т.Шевченка

5

Лучин чин Андріана Романівна

01.07.06

1

 

Лутчин М.М.

 

6

Піхманець Марта Тарасівна

27.02.05

1

ІІ

Лутчин М.М.

 

8

Дяків Олександра Михайлівна

15.10.02

1

 

Сеньків Н.Б.

 

9

Шкамать Вероніка Василівна

27.02.02

1

 

Сеньків Н.Б.

 

10

Сеньків Софія Іванівна

08.08.01

1

 

Лутчин М.М.

 

11

Кулак Ольга Ігорівна

24.07.00

1

 

Лутчин М.М.

 

Трудове навчання

9

Шкамать Вероніка Василівна

27.02.02

1

 

Гаман М.В.

 

Правознавство

9

Корпан Христина Миколаївна

17.01.02

ІІІ

 

Ільків М.П.

 

Екологія

11

Варик Діана Петрівна

19.02.00

ІІІ

 

Онопрійчук І.М.

 

Образотворче мистецтво

10

Сеньків Софія Іванівна

08.08.01

І

 

Гаман М.В.

 

9

Дяків Олександра Михайлівна

15.10.02

І

 

Гаман М.В.

 

                     

 

Список учнів Гузіївської школи, які брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад у 2017 році

 

пп

Прізвище учня

Предмет

Клас

Прізвище вчителя

1

Піхманець Марта Тарасівна

Конкурс Т.Шевченка

6

Лутчин М.М.

2

Корпан Денис Миколайович

Географія

8

Купрій С.Г.

3

Сеньків Софія Іванівна

Історія

10

Ільків М.П.

 

---

Англійська мова

10

Лутчин І.І.

 

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників школи, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2019
uCoz