Вас вітає Гузіївська школа!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 190
Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі OnLine:

Робота з обдарованими дітьми

 

Організаційна робота

 Гузіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

з обдарованими дітьми.   

 

 

 

 

 

Список учнів-призерів              

     першого-другого етапу олімпіад Гузіївської ЗОШ

І – ІІІ ступенів в 2019 – 2020 навчальному році

 

Предмет

Клас

Прізвище учня

Рік народження

Зайняте місце

Прізвище вчителя

 І         ІІ етап

 

Українська мова

7

Филик Валерія Василівна 

08.04.2007        Лутчин М.М.  
      8 Гібель Мар'ян Михайло  20.08.2006         Лутчин М.М.  
      9 Дмитрук Анна Романівна  21.12.2004         Лутчин М.М.  
      11 Дяків Олександра Михайлівна  15.10.2002    

Сеньків Н.Б.

 

 

 

 

Конкурс імені

Петра Яцика

3

Цюцюра Святослав Миколайович 

17.07.2011        ІІ    Корпан О.В.  
     4  Чикаловська Анастасія Петрівна   23.12.2009       Корпан Л.С.  
    5 Рудой Ян Вікторович    23.06.2009       Сеньків Н.Б.  
    6  Шопоняк Іванна Іванівна   07.07.2008    

Лутичн М.М.

 

7

Филик Валерія Василівна 

 08.04.2007         Лутчин М.М.  
    8   Гібель Мар'яна Михайлович   20.08.2006        Лутчин М.М.  
     9 Дмитрук Анна Романівна   21.12.2004         Лутчин М.М.  
    11  Дяків Олександра Михайлівна   15.10.2002         Сеньків Н.Б.  

Історія

8

Фасольник Анатолій Андрійович 

20.09.2006         Ільків М.П.  
    9    Пристай Віктор Володимирович  07.04.2005      
  11 Корпан Денис Миколайович  024.06.2003      
     

 

 

 

 

Англій

ська мова

8

Сеньків Лілія Миколаївна 

 01.10.2005    

  Лутчин І.І.

   Микиктин Л.В.

 
     9    Жуковець Віктор Остапович    25.12.2004      
   11   Дяків Олександра Михайлівна    15.10.2002      

 

 

Математика

6

Шопоняк Іванна Іванівна 

 07.07.2008      Фуцяк Г.М.  
      9  Кудиба Ольга Миколаївна  20.11.2005      Сеньків З.С.  
     11  Корпан Денис  Миколайович    24.06.2003      Гарасим О.М.  

Інформатика

10

Дяків Олександра Михайлівна 

   15.10.2002       

Гарасим О.М.

 

    Інформаційні             технології  11  Дяків Олександра Михайлівна    15.10.2002     Гарасим О.М.  

 

 

Фізика

9

Кудиба Ольга Миколаївна 

20.11.2005

 

 

 

 

11

Корпан Денис Миколайович

24.06.03

1

 

 

Сеньків З.С.

 

 

Біологія

8

Рак Лілія Олексіївна 

15.10.2005

1

 

Онопрійчук  І.М.

 

10

Дмитрук Анна Романіва

21.12.2004

1

 

 

11

    Корпан Денис             Миколайович 

   24.06.2003

 

 

 

 

Хімія

7

Гібель Мар'ян Михайлович 

    20.08.2006

 

1

 

 

Бецин О.М.

 

8

Дмитрук Анна Романівна 

  

221.12.2004

1

 

 

 

Географія

8

Фасольник Анатолій Андрійович 

   20.09.2006     Купрій С.Г.  
     11  Корпан Денис Миколайович   24.06.2003      ІІІ  

 

Конкурс імені

Т.Шевченка

5

Рудой Ян Вікторович 

23.06.2009     Сеньків Н.Б.  
     6  Шопоняк Іванна Іванівна  07.07.2008      Лутчин М.М.  
     7   Филик Валерія Іванівна  08.04.2007       Лутчин М.М.  
     8   Гібель Мар'ян Миколайович   20.08.2006        Лутчин М.М.  
     9   Дмитрук Анна Романівна    21.12.2004        Лутчин М.М.  
    11   Дяків Олександра Михайлівна    15.10.2002       Сеньків Н.Б.

 

 

Трудове навчання

9

Дичка Мар'яна Юріївна

27.10.2004

1

ІІІ

Гаман М.В.

 

      11   Дяків Олександра Михайлівна    15.10.2002            І    

Правознавство

9

Дмитрук Анна Романівна 

  21.12.2004

 

ІІІ

 

Ільків М.П.

 

Образотворче мистецтво

10

Гринчишин Софія Миколаївна

12.05.2007

І

 

Гаман М.В.

 

9

Дичка Мар'яна Юріївна

27.10.2004

І

ІІ

Гаман М.В.

 

"Як ти знаєш Біблію"       6  Филик Валерія Василівна   08.04.2007     Пришлюк Г.М.  
        7  Гібель Мар'ян Михайлович  20.08.2006           ІІ    
         8   Стефанський Аліна Андріївна  22.09.2005        
                     

 

Список учнів Гузіївської школи, які брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад у 2020 році

 

пп

Прізвище учня

Предмет

Клас

Прізвище вчителя

1

Корпан Денис Миколайович

  Географія    11  Купрій С.Г.
    2   Дяків Олександра Михайлівна   Трудове навчання     11   Купрій С,Г.
      Конкурс образотворчого мистецтва    11

 

 

 

   

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників школи, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2020
uCoz