Вас вітає Гузіївський ліцей!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 203
Статистика



Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Користувачі OnLine:

Інформація про школу

 У кожної школи повинно бути своє обличчя.
Це насамперед спільні погляди і переконання вчителів,
свої шляхи до досягнення мети – міцних знань учнів, свої камені спотикання.
 В.О.Сухомлинський

Презентація школи

 

 

Сторінки історії школи

Із книги Р. Скворія "На Болехівських видноколах" дізнаємось, що с. Гузіїв у 1817 році була парафіяльна школа. Видатки на школу несла громада. При школі був будинок для вчителя, майданчик для спорту, шкільний сад. 

Перша школа знаходилась в будинку, де проживала сім`я Пришлюка  Івана Йосиповича. За Польщі був побудований навчальний заклад , де тепер знаходиться майстерня та їдальня . Це була початкова, двокласна школа. Десь з середини 20 років ХХ століття працювали на посаді вчителів подружжя Павлишених родом з Тернопільщини.

До 1944 році посаду директора школи займав Луцишин М.І.. Починаючи із 40 - х  років, діти навчались уже 7 років. Навчання було позмінне. Після 1944 року директором школи працював Пуняк Михайло Йосипович.  Наступником став  Бекіж Данило Федорович. Працював він на цій посаді недовго. Уже з 1952 посаду директора школи займала Панчук Марія Якимівна. В той час в школі було 10 вчителів. Серед них були сестри Кучеряві Ганна та Надія, які викладали предмети: українська мова  та література, біологія та хімія.Працювали ще такі вчителі: сім`я Тешківських, Пройда К.Г. (хімія), Петренко К.І. (вчитель початкових класів), Папчук М.Я (алгебра), Скляр І.В (історія), Січка М.Й (хімія). Кількість учнів на той час складала 100 осіб.

Протягом 1956 - 1958 років посаду директора школи розділили Луценко Ф.М. та Белей Я.В. 

 

                                                                                                                                                 

         Великий внесок у розвиток школи зробив Мельник Михайло Матвійович, який працював на посаді директора протягом 1960-1967 років.Завдяки його старанням з 1964 році розпочалося будівництво  просторої 3-ох поверхової школи. Будівництво школи проводилось громадським способом. Роботу виконували  як батьки, так і учні та вчителі.Михайло Матвійович  відзначався поміркованістю, толерантністю та дипломатією управління.

 

           З 1967 року по 1975 рік директором школи було призначено Чеха Володимира Йосиповича. Під його керівництвом було  збудовано в 1969 році майстерню та спортзал, заасфальтовано подвір'я школи, зроблено благоустрій шкільної території, придбано технічні засоби в шкільну майстерню, які зберігаються ще й досі.

Завдяки йому придбано  костюми для учасників художньої самодіяльності. Точність, вимогливість, пунктуальність, людяність - такими рисами охарактеризовували його колеги.

 Це була розумна, творча, дружелюбна людина, які цінувала вчителів - новаторів, котрі в повсякденній роботі практикували щось нове, давали учням щось нове.

В цей час Гузіївська восьмирічна школа вийшла в число передових у районі.

                                                                                                                                               

Яців Михайло Михайлович на посаді директора школи перебував 26 років (1975 - 2001). Під час його роботи школа переросла із восьмирічної в неповно - середню І-ІІ ступенів

(1990 - 1991 н.р), а пізніше (1999 - 2000 н.р ) - в загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів .

   

 Зарекомендував себе сумлінним, відповідальним, творчим педагогом та вмілим керівником. Використовував ефективний підхід у роботі з учнівським та педагогічним

колективом.

Тісно співпрацював з батьківською громадськістю. Багаторічний досвід та систематична праця над підвищенням свого фахового рівня забезпечували зростанням педагогічної

майстерності вчителя та керівника. Основне завдання, яке ставив перед собою Михайло Михайлович - розкрити здібності  і  обдарування дитини, формувати моральну

особистість побудовану на загальнолюдських цінностях Велика його  заслуга, як керівника навчального закладу - відкриття корпусу для молодших школярів в приміщенні

колишнього дитячого садка.

 

 

                                                                                                                                               

З 2001 - по 2004 роки посаду директора школи займав Лутчин Ігор Іванович.   За такий короткий час свого керівництва він проявив себе добрим господарем школи, дбав про матеріальну базу , навчально-виховний процес  та творчий розвиток учнів та вчителів. Було оновлено внутрішній інтер`єр школи та зроблено зовнішній ремонт шкільних приміщень. Протягом 2002 - 2003 навчального року в школі навчалось 240 учнів. Виховний процес школи будувався з позиції Доктрини про 11 річну освіту та Концепцію національного виховання.  Пріоритетом у навчально - виховній  роботі з учнями було формування історичної пам`яті  і національної самосвідомості, готовності до розбудови української державності.

 

З  жовтня 2004 року на посаду директора школи призначено Сеньків Наталію Борисівну. Член творчої групи директорів сільських шкіл ОІППО. У 2011 році здобула ступінь магістра за спеціальністю " Управління навчальним закладом" університету менеджменту освіти при Академії педагогічних наук України. Впроваджує сучасні освітні тенденції . Школа є базовою по адаптації моделі державно-громадського управління навчальним закладом.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
/a>
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників ліцею, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2024
uCoz