Вас вітає Гузіївська школа!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 193
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі OnLine:

Аналіз виховної роботи

Аналіз виховної  роботи за 2015-2016 навчальний рік

 

На виконання Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, згідно з річним планом роботи школи, педагогічний колектив у 2015-2016 навчальному році створював сприятливі умови поліпшення рівня виховного процесу. Протягом навчального року педагогічний колектив школи наполегливо працював над удосконаленням системи виховання школярів, враховуючи сучасні вимоги суспільства. Із метою побудови ефективної системи виховання на засадах загальнолюдських, політкультурних і громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої, творчої особистості, громадянина України і світу вчителі всебічно сприяли створенню в навчальному закладі сприятливого освітньо-виховного середовища, що має забезпечити оптимальний розвиток, розкриття творчого потенціалу педагога й учня. У виховній роботі колектив керувався ідеями поєднання інтересів особистості, суспільства і держави; єдності громадянської і загальнолюдської культури. У сучасних умовах громадянське виховання набуває особливого значення й має бути спрямованим передусім на виховання патріотизму. Цьому приділяли багато уваги, працюючи з дітьми, вчителі нашої школи.
Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Традиційними є ярмарки, отримані кошти від яких направляються на благодійність. Так, у вересні 2015 року пройшов благодійний ярмарок "Допоможімо воїну АТО".

Усі кошти, одержані на цьому заході, традиційно були спрямовані на підтримку наших бійців у зоні проведення АТО . Активну участь у заході взяли 5-11 класи школи. На ярмарку були представлені різноманітні вироби, які діти разом із батьками виготовили власноруч: печиво, торти, пиріжки, символічні сувеніри. Ціни були доступні, а вибір - великий. Загалом було зібрано грошей на суму 1000 грн. Активно допомагали школярам їхні батьки та вчителі школи. Атмосфера заходу забезпечила гарний настрій та посмішки на весь день! Учні школи, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне й корисне, формують у собі активну позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших. 

12 жовтня відбувся шкільний конкурс пісні і строю між учнями 5-11 класів присвячений Дню Захисника Вітчизни, річниці УПА та українського козацтва.

22 жовтня на базі школи відбувся міський виїзний семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та вчителів початкових класів

Протягом листопада 2015 року в школі проходила традиційна акція на підтримку воїнів АТО. Діти писали листи солдатам та малювали малюнки, збирали продукти харчування та одяг. У результаті проведених заходів було зібрано багато листів, в яких діти виражають свої прагнення до миру і єдності України та бажають воїнам-захисникам здоров’я й перемоги. Спільними зусиллями було зібрано продукти харчування ,  які органи учнівського самоврядування передали місцевим волонтерам Блажку Володимиру та Баричці Петру для воїнів АТО.

15 лютого 2016 року відбувся вечір пам’яті, присвячений тридцятиріччю виводу військ з Афганістану. На ньому учні зустрілися і поспілкувалися з односельчанином, воїном-афганцем Зваричем Ігорем Івановичем та переглянули фільм «Мій біль – Афганістан». Діти були залучені до шкільного та міського художніх конкурсів «Хроніка афганських подій» (2 місце, керівник Гаман М. В.)

 20 лютого відбулося вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Дня Героїв Небесної Сотні.

В кожному класі в цей день перший урок було розпочато з виконання державного гімну України та вшановано хвилиною мовчання.

Члени історико-краєзнавчого гуртка під керівництвом Косило О. М. були учасниками обласної акції «Пам'ять Героям Небесної Сотні» (інтерв’ю з учасником Революції Гідності Лутчином І. І., записано ученицею 9 класу Сеньків Софією). Учні школи взяли участь у міських змаганнях з військово-прикладних видів спорту, присвячених річниці Героїв Небесної Сотні.( ІІІ місце, 10-11 класи).Одним із напрямів національно-патріотичного виховання є робота учнів школи, що пов’язана з постаттю учнів школи, Смоляка Миколи Ярославовича,  Кулака Артема Ярославовича – учасників АТО. В школі створено стенди: «Дякуємо за відвагу та мужність», «Є пам'ять, якій не буде кінця».

     Відповідно до наказу МОН від 31.10.2011 року за № 1243 «Про основні Орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» класні керівники 1-11 класів формували в учнів ціннісне ставлення учнів до природи шляхом екскурсій, долучення до акцій про вторинне використання відходів тощо. В першому семестрі було проведено екологічні акції по збору пластику, скла та пластикових кришок, проведено прибирання пришкільної та громадської території. 

 З лютого по червень 2016 року школярі брали участь у всеукраїнській операції «Первоцвіт – 2016», під час якої було проведено конкурс малюнків «Не губіть первоцвіти», екскурсії в природу, роботу над проектом «Збережімо Первоцвіт», участь у міському ( І місце) та регіональному конкурсі екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім.

Ціннісне ставлення до праці. В другому семестрі проходила акція «Весняна толока». Під час якої учнями школи було висаджено молоді саджанці на шкільній земельній ділянці, впорядковано території початкової школи та основного корпусу. Вчителі нашої школи особистим прикладом виховують любов до бережливого ставлення довкілля.
    Уже більше як 10 років наша школа є базовою з учнівського самоврядування. Беручи участь у міському конкурсі на кращу модель учнівського самоврядування 2015-2016 н. р.,  школа посіла ІІІ місце


Ціннісне ставлення до культури і мистецтва.
Свято Миколая

 

Зустріч з випускниками школи ювілейних років

Розколяда-2016.

15 січня група учнів школи брала участь у міському конкурсі «Розколяда-2016», в якому отримали третє місце.

Творчий звіт.

Ціннісне ставлення до себе.
   Одним із аспектів виховної роботи школи є профілактична робота щодо попередження скоєння злочинів і правопорушень неповнолітніми. І з цією метою складено комплексний план координації зусиль виховної дії. Так у 4 класі відбулося відкрите заняття на тему «Творімо добро» для  шкільного МО класних керівників. Створено банк даних дітей, схильних до правопорушень, дітей, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих ситуаціях. Для соціального захисту дітей та забезпечення адекватного психологічного розвитку особистості проводиться роз’яснювальна робота з учнями школи та їхніми батьками щодо попередження жорстокого поводження та насильства в сім’ї.

Команда школи брала участь у спортивних змаганнях з міні-футболу «Фут зал – Ураган», де посіли ІІІ командне місце.

З 25 листопада по 10 грудня в рамках Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насильства» було проведено ряд просвітницьких заходів на теми «Стоп насильству!» та «Наркотикам – НІ !». Також учні 5-7 класів долучилися до участі в конкурсі плакатів «Світ без насильства».
Учителем історії та правознавства проведені уроки - диспути. У рамках тижня правових знань проведено багато цікавих заходів, серед них уроки - лекції «Моя правова освіта», «Чи знаєш ти закон?», «Конституція України», проводилися брейн-ринги, виставки газет та малюнків.


Спільна робота з батьками

 Класними керівниками 1-11 класів спільно з дирекцією школи проведено батьківські збори з питань правового виховання, дисципліни та поведінки учнів, використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу та харчування учнів.
Великим досягненням  для школи стала участь у міжнародному проекті GoСamp, ініційованим Міністерством освіти та науки України. Заклад успішно презентував мотиваційне завдання і став одним із 176, які перемогли у відбірковому турі. З  6 по 24 червня 2016 року на базі школи  працював мовний табір. До нього було залучено 40 дітей. При допомозі волонтера з Канади Florence Dufuor, по програмі GoСamp та начальника табору Лутчина І. І. діти вдосконалювали набуті знання з англійської мови, проводили тренінги та різноманітні заходи.На офіційній сторінці МОНУ повідомлено, що школи, учасники даного проекту, отримають як заохочення , комп’ютерні класи.


 

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
/a>
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників школи, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2021
uCoz