Вас вітає Гузіївська школа!
Меню сайту
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса
Цей день в історії
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 193
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Користувачі OnLine:

Продовженн...

День 7. "НАЙДОРОЖЧЕ - ПОСМІШКА ДИТИНИ"

Навіть сонце знає, що у таборі День сміху тому з самого ранку посміхалося своєю яскравою посмішкою усім учням та вихователям.
Кожен знає,  що найщиріша  подяка – це дитяча посмішка. Вона вартує більше, ніж всі земні багатства. А сьогодні посміхалися всі. А це означає лише те, що день вдався на всі сто відсотків.
У День сміху вихованці табору активно працювали: розучували скоромовки, зачитували жарти, розказували гуморески. Кожен загін отримав завдання придумати казку та розіграти її. Мету було досягнуто – ніхто не міг стримати посмішки. В кінці табірної зміни учні взяли участь у конкурсі «Найкраще селфі»

YesYesYes

Yes

День 8 "ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!"

У житті кожної людини дуже важливу роль грає саме природа, вона є частиною нашого існування. Власне завдяки їй ми дихаємо і наше життя багато в чому залежить саме від природи. Цього заперечувати не можна. 
Екологічна культура учнів – одна з необхідних складових рис справжнього громадянина, який займає в суспільстві активну життєву позицію. У цій діяльності виховується як любов до природи, так і творча активність. Саме з цією метою у пришкільному таборі «Сонечко» був проведений День природи.
Вчитель географії Купрій С.Г. та вчитель біології Онопрійчук І.М. провели по загонах екологічну вікторину «Знавці природи». Також учні презентували свої міні-проекти «Мій домашній улюбленець». 
Після обіду для дітей влаштували натуралістичний пікнік. Вихованці табору брали участь у різноманітних змаганнях, конкурсах, відгадували загадки, показували пантоміму, танцювали.

YesYesYes

YesYes

День 9. "КРАСА І РОЗУМ ПОРУЧ ЙДУТЬ"

Якщо ще десять років тому назад, розумників обзивали ботанами та заучками, то сьогодні часи змінилися. Тепер модно бути розумним. Вивчати мови, розумітися в техніці, активно відпочивати, цікавитись мистецтвом та літературою – це основні риси сучасного розумника.
Сьогоднішній день розпочався з ранкової розминки та активного відпочинку. Після обіду загони поділилися на чотири команди та взяли участь у вікторині «Найрозумніший», де показали відмінні знання та творчий підхід, а команда-переможець, яка набрала найбільшу суму балів, отримала нагороду.
Цей день пролетів дуже швидко, бо діти весь час були зайняті: відповідали на запитання, проявляли великі інтелектуальні здібності, логічно мислили, малювали та були розумними-розумними.

YesYes YesYes

День 10. "НАПОВНИ СЕРЦЕ ДОБРОТОЮ!"

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у скрутну хвилину, розрадити в горі і біді – це те, що робить нас людьми, чим ми відрізняємось від інших істот.
Найголовнішим завданням, яке поставили перед собою вихователі, було познайомити з корисними рекомендаціями з питань спілкування з людьми, сприяти формуванню доброти, чуйності, делікатності. В цей день був проведений захід «Дружба єднає щирі серця»: діти говорили про дружбу, писали правила дружби, визначали хороші і погані вчинки. Вихованці табору створили міні-проекти «Планета доброти», пригадавши свої хороші вчинки.
Також учні взяли участь у конкурсі малюнку долоньками «Табір «Сонечко» - маленька країна добра!»
У цей день діти мали змогу озирнутися навколо себе і усвідомити, що поряд з ними є так багато людей, які чекають їхньої посмішки, підтримки та розуміння. Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож давайте творити ДОБРО!

YesYes YesYes YesYes

День 11. "УКРАЇНА - ЦЕ Я! УКРАЇНА - ЦЕ МИ!"

"Сьогодні день кожного з нас. Адже всі ми живемо в Україні і, здавалося б, знаємо про неї все. І все ж сьогодні на вас чекає багато таємниць і несподіванок", - з таких вітальних слів розпочався Український день у таборі «Сонечко».  Після ранкової зарядки  діти вирушили в мандрівку Україною, крізь час і простір. 
Вихователі табору провели по загонах урок-вікторину на тему: «Ми – діти України» та гру-конкурс «Ми живемо в Україні».
Після обіду вихованці табору відвідали краєзнавчий музей села. Метою екскурсії було формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь.
Протягом цього дня учасники відтворювали різні аспекти культури, історії та побуту українського народу.

YesYes

Yes  Yes Yes

День12. "УСІ МОВИ ПОТРІБНО ПОВАЖАТИ!"

19.06.2019  в таборі пройшов День англійської мови. Чудовий настрій, мовна атмосфера створювалися за допомогою музики і пісень англійською мовою; різноманітних конкурсів; переглядом відео презентацій; спілкуванням та виконанням різноманітних завдань   – тобто  День був заповнений іноземною мовою. 
Вчитель англійської мови Лутчин І.І. повторив з дітьми алфавіт, лексику з теми: «Сім’я», «Частини тіла», «Цифри», «Пори року». В рамках цього дня було проведено гру на тему "Happy English". Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань.
Позитивна  атмосфера в таборі сприяла реалізації всіх спільних задумів. Мета була досягнута, адже  діти, дійсно, отримали хороший настрій, естетичне задоволення від цікавих завдань та поглибили свої знання з іноземної мови.
Проведення Дня англійської мови стало джерелом мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

YesYes YesYes

День 13. "МИ ЩЕ НЕ ЧАРІВНИКИ, МИ ЛИШЕ ВЧИМОСЯ!"

20 червня 2019 року в дитячому таборі відпочинку «Сонечко» пройшов День фантазера. Традиційно день почався з ранкової гімнастики, а потім вир цікавих справ закружляв вихованців у веселому танку: конкурс «Чарівна ниточка», малюнок «Неіснуюча тварина», проект «Уяви себе…».
Також одне  із завдань для кожного загону було намалювати малюнки за допомогою клякси щоб утворилася повноцінна картина.  Школярі проявили фантазію, вигадку, продемонструвавши оригінальні витвори. Яке ж було здивування коли ми побачили ці шедеври.
Крім цього, учениця 6 класу провела для дітей надзвичайний експеримент під назвою «Вулкан в лимоні»
Після обіду для вихованців табору була організована дискотека «Ритм танцю». Діти отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели час. 

 YesYes

Yes

Yes

День 14. "ПРОЩАЄМОСЬ, АЛЕ НЕ ЗАБУВАЄМО!"

21 червня 2019 року в Гузіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте закриття пришкільного табору «Сонечко». 
На шкільному майданчику відбулася розважальна програма «Вогник дружби». На згадку про гарний відпочинок, діти оформили дерево вражень, відгуків і побажань про життя в таборі.
 Вихованці табору подякували вихователям за цікаві заняття, тренінги, конкурси, ігри, екскурсії, експерименти та смачні обіди. 
В свою чергу, начальник табору Фуцяк О.М. подякувала усім за плідну працю та побажала учням гарного відпочинку та незабутніх вражень на літніх канікулах.
Було дуже багато приємних вражень, всі були в захваті. Закінчився табір, але не закінчується літо…

YesYesYes

Вхід на сайт
Пошук
Освітні ресурси
/a>
Інформація на сайті створена для: вчителів, батьків, учнів, випускників школи, колег-освітян та всіх тих кого цікавить наш заклад.

Copyright MyCorp © 2021
uCoz